Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy

Telefon

 

+48 507 579 103

 

Email

 

kontakt@dabrowskiart.pl

 

Adres

 

18-400 Łomża

 

Email *
Twoja wiadomość *
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękuję!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie masz pomysłu? Potrzebujesz projekt, który odmieni Twój wizerunek? A może masz jakieś pytanie? Napisz do mnie!

 

Skontaktuj się

Współpraca

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy
Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy
Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy
Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy
Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy
01 kwietnia 2022
"Nie, dziękuję" to najnowsza płyta prosto od Rafała "L1.PA". To była bardzo udana współpraca! Wpadaj na social media! - FACEBOOK | lipa90 - INSTAGRAM | lipalipsky - FACEBOOK | offbeatmotion
20 grudnia 2020
“Widzę więcej" to pierwszy solowy album, dotychczas producenta muzycznego Choiny. Współpraca przy tworzeniu okładki to była czysta przyjemność! Wpadaj na social media. Oczywiście zachęcam do kupna płyty! - FACEBOOK |
03 września 2020
Zaktualizuj swój sklep internetowy o nowe horyzonty wizualne w kilku prostych krokach. 1. Odświeżone logo - Pozwól mi przeanalizować aktualne logo działalności. Redesign wizerunku może pomóc w zdobyciu nowych klientów

Mój Blog

Portfolio

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy

Odpowiednio dobrany marketing polega na utrwaleniu wizerunku marki w oczach klienta. Logo, trafione hasło reklamowe, adres www czy kolorystyka to elementy brandingu, które w momencie kiedy są spójne mogą zaważyć na szali sukcesu. Zainwestuj w siebie!

Mascot jak sama nazwa wskazuje

to styl zdeterminowany dzięki maskotkom i postaciom ilustrowanym. Wykonane w stylu kreskówkowym, często zabawnym stanowi silny wizerunek marki.

Nie ma tutaj żadnych ograniczeń,

wszystko jest możliwe.

Dobre logo cechuje unikalność

i prostota. To pierwszy krok w budowaniu wizerunku firmy. Pomaga odróżnić się od konkurencji ukazując indywidualne podejście do konkretnej branży.

Podkreśl swoją tożsamość.

Działaj!

 

Wizualizacja artystyczna, która występuje dosłownie wszędzie: bannery reklamowe, wizytówki, logo, plakaty, ulotki, gazetki, okładki albumów muzycznych, grafiki na social mediach czy jakże popularny ostatnimi czasy gaming.  Wyraź się poprzez tę formę.

LOGO TRADYCYJNE

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy Logo

LOGO MASCOT

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy Mascot Logo

DTP

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy DTP

BRANDING

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy Branding

Oferta

LOGA   |   LOGOTYPY   |   IDENTYFIKACJA WIZUALNA   |   OKŁADKI CD   |   OKŁADKI KSIĄŻEK   |   PLAKATY   |   ULOTKI   |   BANNERY   |   ROLL-UPY   |  IKONY   |   OBRÓBKA ZDJĘĆ

Prywatnie: gamer, meloman, pasjonat filmów i najnowszych technologii a także szeroko pojętej popkultury. `detalista

Narzędzia graficzne takie jak Photoshop, CorelDRAW zmieniły moje życie od czasów szkolnych. Od tamtej pory ciągle pracuję w zawodzie i szlifuje swoje umiejętności projektowania graficznego. Projekty tworzę również jako freelancer co jest dla mnie bezdenną studnią doświadczenia i tym samym możliwością ciągłego rozwoju... DABROWSKIART - Zapraszam!

 

Nazywam się Dawid, z zawodu - grafik komputerowy. Nikt nie powiedział, że trzeba ukończyć najlepsze szkoły, studia i kursy aby nim zostać.. Tak, jestem samoukiem. Wszystko czego nauczyłem

się do tej pory to owoc mojej własnej pracy i nauki. Od ukończenia szkoły pracuję w zawodzie. Projektowanie to nie tylko wykonywanie zawodu ale również moja pasja.

Ale w takim razie jak zdobywam doświadczenie?

Jak już wspomniałem, pracuję od 6 lat na etacie w firmach, które grafika potrzebują na co dzień.

Po godzinach jestem freelancerem wykonując przeróżne projekty ale najważniejsze jest to, że kiedy mam wolną chwilę siadam przy komputerze, tablecie bądź kartce papieru i projektuję.

Dzięki temu, że jest to moje hobby do każdego powierzonego mi zadania podchodzę z wszelaką dokładnością oraz serduchem.

Relacja klient - twórca jest bardzo ważna a projekt to nie tylko twór cyfrowy. To przede wszystkim pewna więź, która odpowiednio zidentyfikowana i zainicjowana stanowi potężny fundament udanego projektu.

Więc co mogę zaoferować? Na początek zapoznaj się z moim portfolio, które jest bogate w przeróżne style dzięki czemu jestem niemal w 100% pewien, że znajdziesz w mojej twórczości miejsce na swój wymarzony projekt. Zajrzyj również na mojego bloga! ;-)

Grafik komputerowy | Freelancer

Napisz do mnie

Zobacz moje CV

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy

Nazywam się Dawid Dąbrowski

GRAFIK

&

ARTYSTA

GRAFIK

&

ARTYSTA

Portfolio | DABROWSKIART Grafik Komputerowy | Freelancer

Copyright © 2022 DABROWSKIART All Rights Reserved.

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy