Portfolio | DABROWSKIART Grafik Komputerowy | Freelancer

Zaktualizuj swój sklep internetowy o nowe horyzonty wizualne w kilku prostych krokach.

1. Odświeżone logo - Pozwól mi przeanalizować aktualne logo działalności. Redesign wizerunku może pomóc w zdobyciu nowych klientów a przecież właśnie o to chodzi. Czytelniejszy, prostszy w odbiorze o odświeżonej kolorystyce znak firmowy to podstawowa zmiana, która daje pozytywny rezultat.

2. Aktualne bannery - Utworzenie nowych bannerów z aktualnymi nowościami Twojego sklepu to coś co przykuje uwagę Twojego klienta i pomoże zareklamować nowe produkty. Jest to prosty sposób by pokazać ludziom, że nie stoisz w miejscu i poszerzasz swoją działalność.

3. Grafiki na social media - Facebook, Instagram to silne narzędzia reklamowe. Jeśli jeszcze nie masz założonego profilu swojej marki - nie przejmuj się. Pomogę Ci przykuć uwagę nowych klientów.

4. Profesjonalnie obrobione zdjęcia - Tutaj nie będę się rozpisywał, po prostu przeczytaj, krótki ale treściwy artykuł, w którym pokazałem jak jest to ważne.

 

Jeśli nie podejmowałeś tych kroków przez długi okres prowadzenia swojej działalności - to właśnie ten moment. Nie pozwól wyprzedzić się Twojej konkurencji, która pnie się do góry. Pamiętaj, że na swojej

marce się nie oszczędza jeśli chcesz zyskać oczekiwane rezultaty.

 

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy

Wizualna aktualizacja Twojego e-sklepu

03 września 2020
Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy

Copyright © 2022 DABROWSKIART All Rights Reserved.

Dawid Dąbrowski Grafik Komputerowy